Szerző Téma: Látogatás és tapasztalatok Joao de Deus-nál, Abadiania, Goias tartomány, Brazíli  (Megtekintve 8545 alkalommal)

Csürdöngölő

• Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
Van ezen kívül egyéb tapasztalásom is.

A látásom lényegesen jobb, a nyirokcsomó összehúzódott,   a köhögés megszümt, lehet, hogy kellene még néhány műtét, s főleg , OTT TARTÓZKODÁS , ( gondold meg, olyan helyen, ami hegyikristályra épült... ) Szóval, az se mindegy, meddig vagy ott..

Más esetek, magyarok, akikkel kint találkoztam:

- Nem alkoholizmus miatti májzsugor szépen gyógyul a 2. kinn tartózkodás és műtétek után, az ORVosok, itthon 2 hónapot jósolta neki, két évvel ezelőtt....

. cSECSEMŐFŐNYI DAGANAT A NYAKON... VELEM EGYÜTT VOLT MŰTÉTEN, UTÁNA OTTHON MEGNYÍLT A DAGANAT, KIürült, 2 vágásnyom látszott a nyakon.... Az Entitás azt mondta, nyomkodja jól ki, kösse be, s itthon mutassa meg magát az orvosoknak...

A műtéteken kívül a gyógyítás még a következőkben  leirandókból áll.

Frézia

• Moderátor
  • Segítők
  • Oszlopos tag
  • *
    • Profil megtekintése
Sziasztok!

Tegnap este a DIGI Life csatornán Csodálatos gyógyulás címmel volt egy egyórás film Joao-ról. Bemutatták a környéket, az épületeket, az ott dolgozó munkatársakat stb. Többen is beszámoltak az ott eltöltött időszakról, kezelésekről. Láttam a szemkaparásos és orrkezeléses beavatkozásokat. Sőt egy emlőműtétet is.
Több orvos is beszélt. Volt aki a gyermeke miatt volt Joao entitásnál, és volt aki saját maga miatt.
Beszélt egy fiatalember aki 5 éve él a közösségben. Azóta tünetmentés. -

Általában a DIGI ismétli a müsorait. Érdemes megnézni.

Gabi!
Köszönöm a beszámolódat. Mielőbbi gyógyulást kívánok.

Szeretettel,
"Ami igazán számít, az az intuíció" Albert Einstein

Vesa

• Administrator
  • Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
    • 2esely.hu
Gabi!
Én is köszönöm a beszámolót.
Reméltem, hogy még nincs vége  :).
"A bölcsesség akkor kezdődik, amikor a vágy, hogy megértsd a játékot nagyobbá válik, mint az a vágy, hogy játssz."
Dennis H. Stephens

Gyuszi

• Munkatársak
  • Oszlopos tag
  • *
    • Profil megtekintése
    • GNM plusz
Kedves Lélektestvérek!

Nem lehet vége annak, ami valaminek a kezdete!
Értsük már meg végre, hogy össze vagyunk kötve az UNIVERZUMMAL, és hogy mi itt porszemek vagyunk...

Hamvas Béla (1897-1968) hagyatékával már többször foglalkoztam a fé(l)szbukos  (én nem félek sosem, mert rendkívül magas a pozitív irányultságom minden tekintetben) idővonalamon.

Olyan bölcs gondolatokban, amelyeket az ezotéria eme nagymestere (aki a hazájában még ma sincs kellőképpen megbecsülve a hivatalos politikai, történelmi és vallási deformációk, csúsztatások és hazugságok miatt) ránk hagyott, az ÉGIEK felé való haladást boncolgatja és ajánlja beépíteni a földi életünkbe.

Igencsak magas "erkölcsi tartásról" tanúskodik nála pl. ez az üzenete: „Sorsát csak az vetheti le, aki azt teljes egészében magára veszi. Alázat. Áldozat. Szolgálat. Türelem.“
Vagy pl. ez is: "A dolgok nem kívül kezdődnek, hanem belül, és nem alul, hanem felül, és nem a láthatóban, hanem a láthatatlanban
Mindenkinek tudom ajánlani Hamvast a spirituális útjára, mert rendkívüli felismerésekre juthatunk általa...

Gabi drága!

Engem már az is melengető érzéssel tölt el, hogy - a jóga jeles képviselőjeként - rászántad Magad egy olyan útra, amely összeköt minden földi létet (bennünket is) a szellemvilággal a maga megnyilvánulásaival, jelesül a kézzelfogható kapcsolattal Isten Jánosán, mint médiumon keresztül a lelki konlfitusok által okozott testi tünetek kigyógyulásának az érdekében és folyamatában.

Ha még van mondanivalód, írd le légyszi itt nekünk, akik Neked a Barátaid vagyunk és maradunk is, hiszen örökre  megismertünk: egy jóhiszemű és jóakaratú lélektestvérünk vagy, aki a maga szenvedésén keresztül is segíteni akar másokon.
Nincs ennél nemesebb küldetés és feladat egy Ember életében!

Tisztelettel, köszönettel és szeretettel: Gyuszi
Isten minden emberben él, de nem minden ember él Istenben. S ez az emberi szenvedés oka...minthogy minden agy egyúttal két világ hídja. Minden érzelem, mely "földi dolgokhoz tapad", gyötrelmek forrása: félelem, harag, hírnév, hatalom, hiúság, érzékiség és telhetetlenség testi káoszt teremt bennünk!

Csürdöngölő

• Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
A saját esetemen kívül még közvetlenül ezeket tapasztaltam:

Egy májzsugoros beteg, ( nem alkoholista ) , akinek az orvosok 2014 nyarán még két hónapot jósoltak..., 2x kiutazás   és több spirituális beavatkozás után jól van, most már ő visz ki csoportot-

Nyakon lévő ,csecsmőfőnyi daganat a spirituális beavatkozás után megnyílt, tartalma kifolyt. Nem töltődött újra.

(ezzel a 2 emberrel együtt voltam műtéten, később is találkoztunk. )   

Sclerózisos beteg állapota kifejezetten javult.

Gyógyítás a tényleges műtéteken és a spirituális beavatkozásokon kívül még ezekkel történik:

-Casa víz. ezt kell innod, míg kinn vagy. Palackozott, szénsavmentes ásványviz, a tartományban található forrásból származik, palackozzák, minden tételt megáldanak a Casaban. A  víz kesernyés ízű. ( Én itt tanultam meg vizet inni, most kb másfél két litert iszom meg naponta )

. Áldott leves: a Casa napokon már kb. reggel 10-től , ingyenesen kapod. Finom , zöldséges leves. Története van: Joao segítője volt még a kezdeti időben egy házaspár. Az asszony súlyos petefészek daganattal bajlódott. Joao megkérte, maradjanak ott, s főzzön a Casa napokon levest, hogy a messziről jött embereket legalább egy tányér levessel meg tudják kínálni. No, a derék asszony addig-addig főzőgetett az Entitások szolgálatában, míg meg nem gyógyult... :)
Manapság önkéntesek készítik  levest, kb. 800-1000 főre ,minden Casa napon. A műtött betegeknek a   szobatárs haza viszi.

Folyt köv

Kristályágy kezelés.  Én itt nem voltam, nincs tapasztalatom.