Szerző Téma: Indolens Non-Hodgkin limfóma  (Megtekintve 174 alkalommal)

Iluska

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
Indolens Non-Hodgkin limfóma
« Dátum: 2017.Június.21, 11:57:38 »
Indolens Non-Hodgkin limfómát diagnosztizáltak nálam. A hasi nyirokcsomók érintettek. Még kezdő vagyok NGM tanulmányozásáan és elakadtam. Amit eddig a NHL-ról Új Medicina oladalakon találtam, mind a nyaki nyirokcsomók érintettségével foglalkozik. Valamint azt feltételezi, sugallja, hogy az allopátiás orvoslás ezt a betegséget mindenképpen kemóval, sugárral, vagy műtéti eljárással kezeli. Ezzel szemben a valóság az, hogy a NHL indolens tipusát csak megfigyelik, és amíg nem növekszik a tumor és nem okoz komoly panaszokat, addig csak megfigyelik, fél évente elvégzett vizsgálatokkal.
Hasi nyirokcsomók limfómája esetén mi a kiváltó konfliktus?
Ha az orvostudomány amúgy sem piszkál bele, miért válik mégis idővel előrehaladottabbá ez a betegség?
NGM szerint mi a különbség a NHL indolens és agresszív változata között?

Vesa

• Administrator
  • Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
    • 2esely.hu
Re:Indolens Non-Hodgkin limfóma
« Válasz #1 Dátum: 2017.Június.21, 13:49:01 »
Kedves Iluska!
A nyirokcsomók önleértékelési konfliktusra reagálnak. Leginkább olyanra, amiben "nem tudtam magam megvédeni".
Az indolens azt jelenti, hogy nem intenzíven nő.
A nyirokcsomók megoldási szakaszban produkálnak sejtszaporulatot. Ha egy nyirokcsomó folyamatosan nő, az függő gyógyulásban van. A megállapodott, de nagy méretű nyirokcsomókban pedig befejeződött a gyógyulási folyamat, aminek a végén a végleges, nagyobb méret megmarad.
"A bölcsesség akkor kezdődik, amikor a vágy, hogy megértsd a játékot nagyobbá válik, mint az a vágy, hogy játssz."
Dennis H. Stephens