Szerző Téma: kóros izzadás  (Megtekintve 75503 alkalommal)

Vesa

• Administrator
  • Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
    • 2esely.hu
Re:kóros izzadás
« Válasz #75 Dátum: 2014.Június.05, 06:47:18 »
Kedves Pato!
Úgy tűnt a hozzászólásaidból, hogy a problémádat lényegében megoldottad, de legalábbis lényegesen enyhült.

"Ami nekem még nagyon bevált: az úszás, szintén ajánlom mindenkinek! Valahol olvastam, hogy az úszók kevésbé izzadnak, magamon pedig azt veszem észre, hogy egy kiadós úszás után akár 1-2 napig egyáltalán nem vagy alig-alig izzadok! Idén már rendszeresen eljárok, eddig nem volt időm."
Van egy konfliktus típus, amire a vízi közeg pozitív hatással van. Ez az ún. "cserbenhagyási vagy továbblétezési konfliktus". A vese gyűjtőcsatornákat érinti, és vízvisszatartást okoz. Sok betegségnek súlyosbítja a tüneteit, ha a helyreállítási szakaszban ez bekapcsol. A biológiai eredete ennek a konfliktusnak a partravetett halhoz vezethető vissza.
Csak ötlet szintjén merült fel bennem, hogy esetleg az izzadás mögött is lehet egy ilyen. Nevezetesen az, hogy egyrészt egy ilyen Értelmes Biológiai Különprogram visszatartja a vizet, de egy másik miatt meg a felesleges víztől szabadukni akar a test...

"Újra nekiálltam Agykontrollozni, Moksán még gondolkodom. A legtöbb embernél lelki okai vannak az izzadásnak, nekik merem ajánlani (mondhatni kötelező), de szerintem nekem már nincsenek lelki gondjaim, márpedig a Moksa tudtommal a lelki eredetű problémák feloldásában segít."
Kedves Pato!
Az agyad jobban tudja, hogy mi van a lelkedben, mint a tudatos éned. Úgy gondolom, hogy egy fórum általában legfeljebb olyanokon tud konkrétan segíteni, akik már amúgy is hajszányira vannak a megoldástól. Másoknak adhat iránymutatást, megint mások viszont azokat sem hallják meg.
Rólad azt gondolom, hogy érdemes lenne nekirugaszkodni mégegyszer annak a bizonyos "lelki oknak". Viszont egyedül nem hiszem, hogy rájössz.
Ha van kedved hozzá, tehetünk egy próbát Thetahealinggel skypeon. Egy video kapcsolat elegendő hozzá. Ezzel ki lehet ásni nagyon mélyen lévő lelki okokat is. Ha sikerül, akkor megosztjuk a megoszthatókat a többiekkel. Ha nem sikerül, akkor majd kitalálok valami óhéber dumát arról, hogy Te voltál az oka a sikertelenségnek ;D.
"A bölcsesség akkor kezdődik, amikor a vágy, hogy megértsd a játékot nagyobbá válik, mint az a vágy, hogy játssz."
Dennis H. Stephens

Pato

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #76 Dátum: 2014.Június.05, 15:32:38 »
Na egy ilyen jó lenne, pont ilyesmire gondoltam, hogy valaki tud személyre szólóan segíteni! Tudom, hogy nem kaphatok senkitől átalános tanácsot, ami megoldja ezt a helyzetet. És sajnos be kell ismernem, amit írtál, hogy egyedül képtelen vagyok (legalábbis eddig) megoldani a problémát. A korábbi írásom elfajultan pozitív volt, gondoltam az optimizmus is hozzájárul a sikerhez. Amikor írtam, akkor javult is a helyzet, de azóta rosszabb lett (ennek a suli az oka, az elmúlt két hónap elképesztően stresszes volt). És most elég sürgőssé vált így a nyári csajozási szezon előtt, hogy rendbejöjjek... Legalábbis enyhüljenek a tünetek..

Vesa

• Administrator
  • Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
    • 2esely.hu
« Válasz #77 Dátum: 2014.Június.05, 17:17:07 »
Privátban megadtam az elérhtőségemet.
"A bölcsesség akkor kezdődik, amikor a vágy, hogy megértsd a játékot nagyobbá válik, mint az a vágy, hogy játssz."
Dennis H. Stephens

kicsicsoki

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #78 Dátum: 2014.Június.13, 11:36:45 »
Sziasztok! Én is nagyon izzadós vagyok már nem is emlékszem, hogy mióta. Lehet, hogy gyerekkorom óta. Egyébként 22 éves vagyok (srác) és már vagy 6-7 éve megfigyeltem, hogy sokkal jobban izzadok mint mások, de nem csak tenyér láb vagy hónalj. Hanem az egész testemen: Fej, Hát, mellkas, has, combom térdem fenekem. Szóval mindenhol.De persze a lábam is nagyon izzad cipőbe is vagy az nélkül is a zoknim csucsog a víztől kb. Ha elkezdek mozogni kis fizikai munka már érzem azt az enyhe égető érzést, hogy nagyon melegem van és ezért elkezdek izzadni mindnehol. Gondolom ez a természetes védekezése a testemnek. Na de nyáron ez nagyon kellemetlen pl ha ülök akkor képes vagyok a nadrágomon is átizzadni ami elég visszataszítoan néz ki :D. Meg a hátamon is nagy folt lesz ha táskát veszek fel melegbe. Papucsot ne mis tudok hordani mert csúszkál benne a lábam. És nem vagyok túlsúlyos pont ez az, hogy szinte 1 deka zsír nincs rajtam mert annyira szálkás vagyok. Lehet hogy azért mert mindent kiizzadok :D. Persze 1-2 orvos azt mondta, hogy ez a stressztől van de ez szerintem nem igaz, mivel nem csak stressz helyzetben izzadok hanem mozgásközben is és melegben is. Pl a napot azt egyáltalán nem bírom, ha kiállok rá akkor kb 5 perc és folyik a homlokomról meg a hasamról a víz. Szóval nem tudom elképzelni, hogy ez mitől lehet. Vizsgálták már a véremet de azt mondták, hogy minden rendben. De én tudom, hogy valami el van állítódva benne és ezért reagál így a szervezetem. Gondoltam rá hogy valami gyerekkori trauma vagy akármi. Szerintetek jó ötlet lenne elmenni hipnotizőrhöz? lehet hogy ö ki tudná szedni belőlem, vagy esetleg be beszélhetné nekem hogy ne izzadjak ennyire :D Vagy valakinek más ötlet? Solutio antisudoricát már próbáltam de nem nagyon használt na meg most kenjem be az egész testemet azzal az aluminiumos akármivel? az kicsit durva lenne szerintem. Ja és tényleg nagyon izzadós vagyok ha azt írnátok hogy ezek természetes dolgok és hogy mindenki izzad... Tudom, hogy én kb 4x jobban izzadok mint 1 átlagos ember, higyjétek el. :)

Pato

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #79 Dátum: 2014.Június.15, 16:15:48 »
Azt jó lenne tudni, hogy mikortól van, érdemes turkálni a fejedben. Hipnotizőr megér egy próbát mindenképp szerintem! Mennyire vagy stresszes?

Gyuszi

• Munkatársak
  • Oszlopos tag
  • *
    • Profil megtekintése
    • GNM plusz
« Válasz #80 Dátum: 2014.Június.20, 14:34:28 »
Kedves Fórumtársak!

A kolloid állapottal a természetben gyakran találkozhatunk, így pl. a nyiroknedv is kolloid állapotú testnedv.

Az izzadás csökkentésére egyértelműen hasznos az aranykolloid, tehát aki itt jár és beírja a panaszait ezzel a nagyon kellemetlen tünetegyüttessel kapcsolatban, vegye a bátorságot és csinálja meg a 3 hónapos kúrát, amely biztos, hogy pozitív hatással lesz a panaszaira.

Viszont azt is tudatosítani kell, hogy az OKI kezelést illetően csakis a lelki tényezők elhárítása lesz sikeres. Ugyanis ez a betegség is mentális és emocionális eredetű és a szervezetben a mikrobiális egyensúlyzavart ezek a lélekben tárolt tényezők okozzák!

Béke legyen Velünk! 

Isten minden emberben él, de nem minden ember él Istenben. S ez az emberi szenvedés oka...minthogy minden agy egyúttal két világ hídja. Minden érzelem, mely "földi dolgokhoz tapad", gyötrelmek forrása: félelem, harag, hírnév, hatalom, hiúság, érzékiség és telhetetlenség testi káoszt teremt bennünk!

kicsicsoki

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #81 Dátum: 2014.Június.23, 15:43:06 »
Miféle kúra ez? kaphatnék bővebb leírást róla? :)

Pato

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #82 Dátum: 2014.Június.28, 20:20:16 »
Sziasztok!

Vesával kipróbáltam a Thetahealing konzultációt, azóta javult az állapotom. A dolog lényege, hogy a bennünk lévő rossz hitrendszereket kitöröljük, és azokat megfelelőkkel pótoljuk. Az izzadást a tudatalattinkban lévő rossz emlék, régi érzés okozza. Első körben ezt kerestük meg, majd elkezdtük feloldani ezt (ezeket) az emlékeket theta állapotban. Vesa felvetett nekem rossz hitrendszereket, amiknél éreztem, hogy ezek igazak rám, azokat kitörölte, majd pozitív hitrendszerekkel helyettesítette. Valósággal éreztem, ahogy ezek átjárják elmémet, és belém rögzülnek. Emellett jártam pszichológia kezelésekre is idén, ami szintén pozitív hatással volt rám: határozottabb lettem, megnőtt az önbizalmam, csökkent a félelmem az emberekkel és élethelyzetekkel szemben (nálam ez volt az izzadás fő oka). És örömmel jelenthetem, hogy már alig/kevésbé izzadok. Úgy érzem, a végső kulcsa ennek a Thetahealing volt. Már a konzultáció másnapján éreztem a pozitív hatását! Érdemes kipróbálni!

csubi

• Oszlopos tag
  • HÍREKET HOZÓ + KUTATÓ azaz INFJ
    • Profil megtekintése
    • A koros izzadás valodi okai ...
« Válasz #83 Dátum: 2014.December.21, 17:12:37 »
Egy fórumból:

Műtét útán két honnappal sajnos nem gyógyul és az orvosok értetlenül állnak a dolog felett!

https://www.youtube.com/watch?v=Z9zExeHsHjo&feature=youtu.be

Egy másik beteg is írt ...

Egy friss hozzászólásból :

Sziasztok!

néhány hónapja azt hittem megszabadultam, de sajnos újra kezdődött,sőt terjedt, maga a pokol :(

Kérlek szépen, ha ismertek Budapesten megbízható ezzel foglalkozó orvost, írjátok meg az elérhetőségét privátban. "

Szóval ismételten bebizonyosodott a műtét semmit nem old meg sőőőt  sokkal nagyobb károkat fog okozni ..

»Hahnemann tanította: A szervezet életereje egy helyi nyavalyát helyez a külső testfelületre, hogy ezzel a belső bajt sakkban tartsa. És élet ellenes gaztettnek nevezte az ilyen helyi nyavalyák művi eltávolítását.«
"..amint a szemet a fej nélkül, és a fejet a test nélkül nem szabad gyógyítani próbálni, éppen úgy a testet sem a lélek nélkül...
"..minden, a rossz is meg a jó is a lélekből árad ki a testre és az egész emberre, és onnan ömlik szét, mint a fejből a szemre.…”  “SZÓKRATÉSZ KHARMIDÉSZHEZ”

Pindrus

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #84 Dátum: 2014.December.31, 14:28:33 »
Sziasztok!
Izzadásmentes Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek !  :) ;)

csubi

• Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #85 Dátum: 2015.Február.22, 08:28:42 »
Idézet
Tévhit :
A kóros izzadás betegség :Maga az izzadás nem betegség
járulékos tünet -normál esetben -kivételes eset az akadémikus orvostudomány egyik "csodája ":ETS  idegvágós műtét:
műtét Endoszkópos Thorakális Szimpatektómia (ETS). A műtétet a mellkas felvágása nélkül, 2-3 kb. 7 mm-es vágással, ezek egyikén át bevezetett, "tükör" és hozzá kapcsolható videokamera segítségével végzik. A műtét képernyőn nagyítva látható és videóval rögzíthető. A műtét a mellkas belső oldalán futó, akaratunktól független idegrendszerhez tartozó szimpatikus ideg átvágását jelenti. A műtét sikeressége 95 % feletti, a műtét után azonnal szárazzá válik a kéz és a hónalj.

Mellékhatások:
A műtét után jelentkezhet egyéb testtájak aktív izzadása (kompenzációs izzadás). Ennek okát nem ismerik. Ez akár komoly problémát okozhat a műtét elvégzése után.

Ez a HIVATALOS TÁJÉKOZTATÓ -de majd bemutatom a betegek által közzétett és bizonyított mellékhatásokról irt nemzetközi fórumát........
:
 -ami után a kompenzációs izzadás az esetek 85-90%-nál kialakul !! -szemben a hivatalosan  az elismert 25%-nál
-ez már betegség méghozzá orvosok által létrehozott betegség

-Drasztikus beavatkozással elvágnak idegeket ,hogy azok az ingereket ne legyenek képesek továbbítani -
Az elve 1xrüen elmagyarázva - ha egy vezetéket elvágok az nem továbbítja az áramot a megfelelő helyre -
Csakhogy az ember nem tárgy hanem a legtökéletesebb gépezet -és próbálja kijavítani azt a hibát ami akár a beteg életét is veszélyezteti !! -mert egy adott testrészen megszűnik a természetes hűtés ,és mivel ezt folyamatosan érzékeli -az agy parancsot ad a hűtésre ,menekülés előkészítésére -csakhogy az adott testrészre már nem tudja befolyásolni ,az izzadás máshol jelenik meg -derék -mell comb fenék fokozatos erőteljes izzadása jellemző az ETS-en átesett betegeken.

Sok esetben már jeleztem nem valódi különálló betegségekről van szó, hanem járulékos tünet ,vagy élettani folyamat részéről ezt az írást is ajánlottam már több esetben - még csak nem is GNM es , de akár az is lehetne :

Betegség-feltalálók
/részletek/
Határtalan gyógyítás
" A betegség-feltalálóknak azok az egészséges emberek jelentik a bevételt, akiknek bebeszélik, hogy betegek. Ön nem fáradt, rosszkedvű vagy kedvtelen néha, vagy olykor képtelen koncentrálni? Vagy talán félénk? A média közreműködésével bárki döbbenten tapasztalhatja, hogy betegségek egész sorozatára találhat, melyek nála is szóba jöhetnek: magas vérnyomás, szociális problémák, jetlag, internetfüggőség, magas koleszterinszint, depresszió, túlsúly, menopauza, kóros izzadás, ideges gyomor-, bélpanaszok vagy merevedési zavarok. Az orvosi szaktársulatok, páciensszövetségek és gyógyszercégek véget nem érő médiakampányai olyan zavarokra hívják fel a figyelmet, melyeket nagy sajnálatukra csak túl ritkán kezelnek. "
Németországban egy kölni magánklinikán pontosan 822 595 hiperhidrózisos (túlzott izzadékonyság) esetet regisztráltak: az érintettek izzadásra panaszkodtak - állítólag olyannyira, hogy orvosi segítségre szorultak. 

http://fogyasztovedelem.hu/Varia_x/konyv2.htm
"..amint a szemet a fej nélkül, és a fejet a test nélkül nem szabad gyógyítani próbálni, éppen úgy a testet sem a lélek nélkül...
"..minden, a rossz is meg a jó is a lélekből árad ki a testre és az egész emberre, és onnan ömlik szét, mint a fejből a szemre.…”  “SZÓKRATÉSZ KHARMIDÉSZHEZ”

csubi

• Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #86 Dátum: 2015.Április.15, 04:18:54 »
Egyre többen keresnek meg  hogy állapotuk sokat romlott az elmúlt pár héten , mivel a meleg hirtelen berobbant  ezáltal a félelem erősebbé vált az önértékelés csökkenés a megfelelési kényszer a mi lesz ha gondolatok erősödése  itt főleg a vetkőzésre gondolnak az izzadósok 95% ban ugyanis nem MERIK levenni a felsőt ami vagy fehér vagy fekete ,és egy szál pólóban  kimenni az utcára majd az iskolába vagy akár a munkahelyre -
Aztán a kezesek akik nem mernek kezet fogni -hisz már előre felizgultak azon vajon mit fognak szólni ha vizes kézzel teszik ezt meg ? 
Elsőre mindig ott vannak a gondolatok a meleg jelen esetben egy mindent elindító rendező pályaudvar  és már nem csak egy SÍN-ecske

http://germangyogytudomany.hu/gnm-ismeretek-2/gnm/a-sinek

-bármiféle mozdulat nem természetes és  nem önfeledt, hanem takargatott és bújtatott -/ az izzadásgátlókra fogott hónalj illetve comb belsőn megjelenő  bőrelváltozások mögött is ezek állnak és nem a fizikai anyag  pl az alumínium /   azaz már előre ott a fél-elem  ki mit fog éppen beszólni mitől válunk nevetségessé akár égünk le a többi ember előtt -ráfókuszálunk az adott képzelt történésekre és túlzott jelentőséget adunk a gondolatoknak amik folyamatosan ott vannak ám !

Egy csoportban találtam ezt a két idézetet ami nem csak az izzadósokra igaz hanem minden emberre kivétel nélkül -

"Abban vagyunk a legjobbak, hogy elképzeljük a legrosszabbat."

"Azért vizsgáljuk a múltat, hogy optimalizáljuk a jövőt."

Amikor az átmeneti időszak lép életbe azaz hirtelen 10 -15 fokot emelkedik a hómérséklet napon ez akár 20 fokot is jelent !  ez mindenkire kihatással van -az izzadásra különösképpen ,hisz felhergel idegesít ezáltal megoldásra kényszerít -de valójában nem a meleg az ami a gondot okozza hanem a belső gondolatok és fél-elmek -ilyenkor érdemes  még a nagy meleg robbanás előtt elkezdeni egy külső belső kezelést  hogy ne legyen komoly következménye, azaz egy ördögi kőr kialakulásának lehetőségét minimálisra csökkenti -első és legfontosabb tudni mi-miért történik a szervezetben és  itt nem csak a külső jelekre gondolok hanem a belső gondolatokra -már van a topicban pár példa ami jól bemutatja a folyamatokat
Aki ezt nem érti meg az számolhat azzal hogy egyre mélyebben belekerül és már a nap minden mp-ben e körül forog az agytekervénye ....

Maga a topic nézettsége is rendkívül emelkedik  hisz a semmiből jött és már a fórum 9. leglátogatottabb témája lett / kb 4 hónap és már a 8. lesz / ami ismételten megerősít abban hogy az előrejelzésem nem tévedett -egyre több és több emberben alakul ki már igen fiatalon -a 15-20 éve még inkább 13-14 évről ma már 9-10 évesek írnak különféle fórumokra  segítségért -amit  a legtöbben azzal magyaráznak a hormonok - na persze csakhogy a hormonok mindenkinél ott vannak változnak és mégsem lesz izzadós minden fiatal -Tehát ez az elmélet is megdőlt GNM-es szemmel meg pláne  hülyeség - mégis elfogadott hisz az akadémikus tudományosok nem vizsgálják meg az alapvető összefüggéseket azaz kitalálnak párat ami a szerintük többségnél jelen van és már kész is mire fogható az adott betegség vagy tünet - de ha 100 emberből csak 3-5 nél teljesen azonosak ezek a feltételek, akkor mi van a többi 95-97 -el ???

Pindrus

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #87 Dátum: 2015.Április.15, 18:07:42 »
Milyen igazad van Csubi !
Több fórumon is olvastam felhasználókat az írásod elejével kapcsolatos aggodalmukkal. A hirtelen meleg, meg az állapot romlásukkal kapcsolatban.
Egy másik fórumon egy " friss ,, anyuka kérdezi ha csinálja ismét az elektromos terápiát nem lesz e baja a tejének, illetve a babának ezáltal. Míg terhes volt nem csinálta az iontoforozis terápiát amit a villanyszerelő párja állított össze akkumulátor töltőből. Decemberben szült, és újrakezdené; viszont tanácstalan ezzel kapcsolatban. Egyébként neki bejött ez a kezelés, mert mikor csinálta nem izzadt. Mikor abbahagyta a kezelést újrakezdődött az izzadás.
Nekem is hasonló készülékem van, csak az enyém mobiltöltőből lett csinálva, a két ágán krokicsipesszel.
Nekem olyan 95% -os a siker, és teljesen megvagyok elégedve vele; ahhoz képest amennyire izzadtam hosszú évtizedeken keresztül.
Azért nem teljes a siker, mert az Én szimpatikus idegrendszeremet a frontátvonulások is nagyon piszkálják.
Eléggé frontérzékeny vagyok sajna, és ezen nem tudtam még segíteni.
Én azt ajánlottam neki hogy keressen valamilyen külföldi fórumot, hiszen nyugaton ezt a kezelést klinikai formában csinálják, míg a mi egészségügyünk soha nem fog ide eljutni.
Szerinted csinálhatja?

csubi

• Oszlopos tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #88 Dátum: 2015.Április.16, 03:40:24 »
Kedves Pindrus !

Az amiről beszélsz az is SÍN és mivel itt annyira összetett már minden hisz alapból felkelés után szinte automatikusan indul a program, ahogy az idegrendszer szerepet cserél baromi nehéz csak tudatosodással leállítani ,mert egy pillanatnyi ijedség elég is máris a főpályaudvarra érkezünk egy mellékvágányról :)
a 80-90 % javulás már bőven elég arra hogy az ember mással is képes legyen foglalkozni anélkül hogy minden gondolata mögött ott legyen a mi lesz ha gondolatok garmada ....  és a félelem
Az elektromos kezelést  magam nem javasolnám a hölgynél - sokkal több kárt képes okozni mint azt gondolnák az emberek még ha igen kis mennyiségű elektromosság is van jelen - ámde a kezelés alatt ami nem egy két pillanat erősödnek az érzetek a fókuszálás még tudat alatt is -maga az áramerősség elméletileg nem okoz gondot -de ezt igazából senki nem vizsgálta és tudja -hisz maga az izzadás folyamatát sem értik ,de kezelik tünetileg -ezért is írtam a külső belső kezelést 1x re  - mert ez az egyetlen olyan út amikor a tudat is képes a változásra .Azaz minden egyes esetnél főleg a kezesekre igaz akik gyerekkoruk óta szenvednek, mindig egy igen erős kiváltó oknak ott kell lennie ami ténylegesen közvetlen veszélyt jelentett .Ez a főpályaudvar és minden SÍN ebből indul ki - Lásd a cukrász hölgy születésénél lezajlott eseményeket .

Pindrus

• Új tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #89 Dátum: 2015.Április.16, 19:13:33 »
Kedves Csubi !
Teljességgel értem hogy mire gondolsz a sín, és a pályaudvar összefüggésével kapcsolatban; mivel Én is ezen a vonaton ültem, és ülök még mindig bizonyos értelemben. Igaz, hogy az érzésem szerinti 95%-os javulás sok örömet okozott, és kinyílt a világ előttem érzésem szerint.
A maradék nemteljesség az biztosan még a " tudatosodással leállítani ,, hiánya nálam is; mint írtad is.
Persze mint írtam is, teljességgel megvagyok elégedve, hiszen életemben rengeteg rossz emlék felhalmozódott ( helyzetek, és szituációk, előre beprogramozott mi lesz ha... parák ) az izzadás miatt. Ez bizony 50 éven keresztül tartott, igaz erről az első emlékeim az általános iskolai emlékek. Korábbra nem emlékszem vissza.
A kezeléseket ( egy éve csinálom ) egy bizonyos dolog miatt kezdtem el csinálni. Egy évvel ezelőtt kezdtem el kutakodni a témában egy bizonyos dolog miatt.
Ez nem titok, természetesen leírom.
A facén rátaláltam városunkban a Wing Tsun Kung Fu oktatásra. Soha nem tudtam róla, hogy van nálunk ilyen, pedig már van vagy tíz éve.
Mivel mindig is érdekelt ez a harcművészet, hát elmentem egy bemutatóra. Szédületesen jó volt, és elhatároztam, hogy járni fogok. Itt jött a de... Mi lesz ha ? Hiszen ott fogdossuk egymást, a formációk tanulása közben.
Ugye itt van az általad említett sín, és pályaudvar kapocs. Akkor kezdtem el kutakodni, és a kezeléseket csinálni.
Már több mint egy éve járok, kétszer is vizsgáztam már, most készülök többed magammal a 3. vizsgámra a szemináriumra.
A kezem néha izzad, néha nem ott is, de korántsem annyit, és úgy mint a kezelések előtt.
De többet mondok!
Mennyi mindenkinek hideg verejtékes a tenyere akár ott az edzésen, vagy akár az életben is. Erre azóta jöttem rá, mióta nekem sokkal kevesebbet izzad.
Egy boltban vagyok eladó több mint 20 év óta egy helyen. Nagyon sok az ismerős, a visszatérő vásárló, a kezet fogó vásárló.
Mióta nekem sokkal kevesebbet izzad ( hiszen ezelőtt nem éreztem a saját tenyerem vizességétől ) jöttem rá, hogy mennyi vásárlónak meg igen; akikről nem is gondoltam.
Sokszor annyira viszolyogtam kézfogástól azelőtt, ma már mosolyogva, ha még néha meg is van az az 5% elmaradás is.   
Ma például kicsit egész nap nyirkos voltam ( ez már ritka eset ), de ez érzésem, és meggyőződésem szerint a mai melegfront miatt, és a holnapi lecsapó hidegfront miatt van. Mint írtam eléggé frontérzékeny vagyok évtizedek óta, és ez biztosan ingerli a szimpatikus idegrendszerem.
Lehet, hogy ezt is lehetne tudatossággal befolyásolni? Nem tudom !
Mindenesetre a páromat, és a családomat soha nem zavarta az azelőtti helyzetem. Sőt kézzel lábbal leakartak beszélni a kezelésekről, " mert majd valami bajod lesz tőle ,, felszólással.
Nem hinném hogy bármi gáz lenne ebből hiszen ez egyenáram, és nem váltakozó áram, illetve kicsi az amper is.
Mindenesetre jellemző az egészségügyünkre, hogy hát persze hogy a műtét majd segít! Ezeket a kezeléseket nyugaton külön osztályokon a klinikákon, és az egészség központokban erre a célra gyártott készülékekkel csinálják.
Ilyen készülék például a Dr. Derm készülék is.
A műtét csak a vicc osztályra való bejutásra biztosít jegyet.